Bitci

Şirketlere özel Blockchain Çözümleri

Daha Fazlası
Bitcichain

Bitci Chain Nedir?

Türkiye’nin ilk borsa ve ödeme platformuna entegre blokzincir ağı olan Bitci Chain, Bitci Teknoloji tarafından geliştirilmektedir. Bitci Chain ile token ve akıllı sözleşme oluşturabilirsiniz. Bitci Chain, şirketlere ve kurumlara blokzincir adaptasyonunu en iyi şekilde sağlamak için optimize edilmiştir.

Bitcicoin

Türkiye’nin kendi blok zincir ağına sahip ilk kripto parası

Bitci Chain blok zincirinin mainnet coini olan Bitcicoin, Bitcichain blok zinciri üzerinde oluşturulan Token projeleri ile değer kazanır. Bitcichain üzerindeki tokenların transferlerinde blokzincir ağ ücreti Bitcicoin ile ödenir. Bitcicoin, Bitci Teknoloji tarafından geliştirilen Bitci E-Wallet cüzdanlarında kolaylıkla saklanabilir. Bitcicoin, Bitci.com ve işlem gördüğü tüm borsalarda alınıp satılabilir.

Bitcicoin

Partnerlerimiz

Bitci Fan Token

Taraftarlara Özel Token Sistemi

Bitci Chain alt yapısını kullanarak geliştirilen Bitci Fan Token, Spor Kulüplerine taraftarlarına özel Token oluşturma imkanı sunuyor. Bitci Fan Token sayesinde takımınızı destekleyen kişilere özel etkinlik oluşturabilir, kulüp mağazanızda bulunan ürünleri Bitci Fan Token ile satabilirsiniz. Bitci Fan Token ile oluşturacağınız anketler aracılığıyla taraftarlarınızı ile daha fazla etkileşimde bulunabilirsiniz.

Bitci NFT

Benzersiz Token Hizmeti

Bitci Chain altyapısını kullanarak NFT (Benzersiz Token) teknolojisi sayesinde eşi ve benzeri olmayan dijital sanat eserleri oluşturabilirsiniz. Bitci NFT ile herhangi bir teknik bilgiye sahip olmadan somut nesneleri dijital hale getirebilir, oluşturduğunuz dijital eserinizi Bitci Wallet ile saklayabilir veya oluşturduğunuz dijital eseri başka cüzdanlara transfer edebilirsiniz.

BitciLoyalty

Sadakat Programı

Tokenize sadakat programı olan BitciLoyalty, BitciPay ve BitciSupply gibi Bitci Chain üzerinde çalışan bir token türüdür. Yapılacak olan kampanyalar dahilinde indirim ve hediye marka token’ı dağıtım imkanı sağlayan BitciLoyalty, markalara Bitci Teknoloji tarafından bağımsız token oluşturmasına imkan sunmaktadır. BitciLoyalty ile turizm sektöründe daha fazla müşteriye ulaşabilirsiniz.

BitciSupply

Tedarik Zinciri

Lojistik, enerji ve gıda gibi sektörlerde tedarik zinciri verilerini BitciSupply ile takip edebilirsiniz. Bitci Chain altyapısını kullanan BitciSupply, yöneticiler veya herkes tarafından verilerin görülebilmesini sağlar. Geriye dönük verilerin değiştirilememesi en büyük avantajlarından biridir. Ayrıca sunucu maliyeti ve hız konusunda kuruluşların kâr etmesini sağlayan sistem, firma ve ülke bağımsız olarak çalışır.

BitciDapps

Akıllı Sözleşmeler

Günümüz teknolojisinin vazgeçilmezi haline gelen blokzincir kavramı, birçok alanda kullanıcılara kolaylık sağlamaktadır. Bitci Chain altyapısını kullanarak geliştirilen BitciDapps, akıllı sözleşme talebinde bulunan firmaların ihtiyaçlarını değerlendirerek özell Dapp hazırlamaktadır. Geliştirilen sistem sayesinde tek kullanımlık veya süresiz (sürekli tekrar eden) Dapp’ler oluşturulabilir.

Bitci Tokenizer

Firmalara Özel Token Hizmeti

Kişi veya kurumların token hizmeti vermelerini sağlayan Bitci Tokenizer, gelişmiş altyapıya sahiptir. Bitci Chain altyapısını kullanarak marka token’ı oluşturmaya izin veren sistem, direkt ödeme alma imkanı sunar. Kullanım alanı ve ödeme türü gibi konuların kullanıcılar tarafından belirlendiği sistem, neredeyse tüm sektörlerde kullanılabilir. Örneğin market zincirinde marka token’ı ile ödeme imkanı sunan alışveriş sistemi yapılabilir.

Gelişmelerden haberdar olun!

Türkiye’nin blockchain teknolojisi hakkında gelişmelerden haberdar olun.

Bitci.com, hep yanınızda!

Sen de hemen hesabını oluştur ve yeni nesil yatırım dünyasındaki yerini al! Bitcoin, Bitci.com’da!

Hesap Oluşturun